O nasSzanowni Państwo,

Na rynku nieruchomości istniejemy, jako pośrednik już od 2012 roku. Zebrane doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz wiedza pozwoliły nam osiągnąć sukcesy i przede wszystkim zdobyć zaufanie Klientów. Nasz zespół tworzą osoby pozytywnie nastawione do życia, z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Z racji tego, że jesteśmy firmą kameralną naszymi atutami jest ogromne zaangażowanie i pasja z jaką wykonujemy powierzone nam zadania.

Nasza firma to grupa pośredników, którzy służąc swym doświadczeniem i wiedzą, pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązania. Doradzimy jak sprzedać, wynająć mieszkanie, zakupić nowe lokum na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Dla nas owocna współpraca zaczyna się już od pomocy w wyszukaniu najodpowiedniejszej nieruchomości, aż do podpisania korzystnych warunków umowy.
Kompleksowość Naszych usług sprawia, że klient, który nie ma żadnej wiedzy, czasu, zleca nam zadanie, a my za niego organizujemy wszystko.

NASZYM MOTOREM SĄ LUDZIE, NASZĄ PASJĄ NIERUCHOMOŚCI.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

Z wyrazami szacunku

RENT A-Z Kompleksowa obsługa nieruchomości


Podstawy prawne

Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

  • ustawa o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 97 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;
  • standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami);
  • ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
  • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).