Pracownicy

Aneta Fijałkowska - specjalista ds. nieruchomości

telefon: +48 533 643 744
adres e-mail: fijalkowska.rentaz@gmail.com

Gdyby energia przez dłuższą chwilę potrafiła skupić się w jednym miejscu, z pewnością zrobiłaby to w mojej osobie.  Jestem przykładem na to, że jest to możliwe! Codzienność, problemy, rutyna to rzeczy, które wymagają odpowiedniego „kolorytu”, by zamiast martwić potrafiły cieszyć. Codzienność maluję swoimi kolorami, by każdy dzień różnił się od następnego, bo w końcu nowy dzień – to nowe szanse, których nie lubię marnować.

Jeśli szukasz bezpiecznej przystani w naszym magicznym mieście Krakowie,  jeśli potrzebujesz zmian w otaczającej Cię obecnie przestrzeni,  planujesz zmianę mieszkania na dom,  zmianę z mniejszego mieszkania na większe, jeśli potrzebujesz odciążyć się z opieki nad wynajętym mieszkaniem - z radością, wielkim zaangażowaniem,  tak jak najlepiej potrafię,  pomogę Ci zrealizować twoje plany.

Jestem absolwentką Akademii Górniczo - Hutniczej, posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości, rozpoczęłam pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami w firmie JKMK Nieruchomości w 2012 roku,  kolejnym etapem w moim życiu było otwarcie własnego biura nieruchomości i w nim realizowanie siebie i wykorzystywanie wcześniej zdobytej wiedzy. Jako właściciel staram się być wzorem, mentorem, ale przede wszystkim przyjacielem.

Aleksandra Kwiecień - specjalista ds. nieruchomości

telefon: +48 533 120 350
adres e-mail: kwiecien.rentaz@gmail.com

Urodziłam się jakiś czas temu w Cieszynie, ale od wielu lat jestem związana z Krakowem. Urzeka mnie urok Starego Miasta, kamienic i całego otoczenia. Jestem urodzoną optymistką, miłośnikiem świata, ludzi, zwierząt, filmu, roweru i tańca. Od zawsze marzyłam o tym, żeby pomagać ludziom i moja praca sprawiła, że mogę to robić codziennie. Dlatego jeśli chcesz wynająć lub sprzedać  swoją nieruchomość, albo szukasz swojego miejsca lub masz problem z urządzeniem swojego mieszkania - chętnie się tym zajmę i przejdę z Tobą tą drogę. Nie obiecuje cudów, ale jedno mogę zagwarantować - swoje serce i zaangażowanie. Jestem otwarta i szczera do bólu, mam zdolność zjednywania sobie ludzi, mediacji oraz szukania rozwiązań korzystnych dla obu stron,  w czym bardzo pomogła mi praca i obcowanie ze zwierzętami - jestem behawiorystą i trenerem. Nie boję się wyzwań i rzeczy pozornie trudnych - zawsze jest jakieś wyjście i ja je dla Ciebie znajdę

Kraków to magiczne miejsce - stań się jego częścią, choćby na chwilę.

Mariusz Kaczor - specjalista ds. nieruchomości

licencja nr 19158
telefon: +48 530 300 150
adres e-mail: kaczor.rentaz@gmail.com

Jestem rodowitym Krakusem. W 2012 roku na Akademii Górniczo-Hutniczej ukończyłem podyplomowe studia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami uzyskując państwową licencję. Praca jako agent nieruchomości daje mi ogromną satysfakcję, ponieważ to dzięki niej mogę codziennie poznawać nowych ludzi oraz stawiać czoła nowym wyzwaniom. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w handlu, gdzie nauczyłem się słuchać potrzeb klientów i pomagać im je zaspokajać. Moje motto brzmi: "Wszystko jest do dogadania".

„Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna”  Napoleon Hill – ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, A MY ZROBIMY ZA CIEBIE RESZTĘ.