Pracownicy

Aneta Fijałkowska - specjalista ds. nieruchomości

telefon: +48 533 643 744
adres e-mail: fijalkowska.rentaz@gmail.com

Gdyby energia przez dłuższą chwilę potrafiła skupić się w jednym miejscu, z pewnością zrobiłaby to w mojej osobie.  Jestem przykładem na to, że jest to możliwe! Codzienność, problemy, rutyna to rzeczy, które wymagają odpowiedniego „kolorytu”, by zamiast martwić potrafiły cieszyć. Codzienność maluję swoimi kolorami, by każdy dzień różnił się od następnego, bo w końcu nowy dzień – to nowe szanse, których nie lubię marnować.

Jeśli szukasz bezpiecznej przystani w naszym magicznym mieście Krakowie,  jeśli potrzebujesz zmian w otaczającej Cię obecnie przestrzeni,  planujesz zmianę mieszkania na dom,  zmianę z mniejszego mieszkania na większe, jeśli potrzebujesz odciążyć się z opieki nad wynajętym mieszkaniem - z radością, wielkim zaangażowaniem,  tak jak najlepiej potrafię,  pomogę Ci zrealizować twoje plany.

Jestem absolwentką Akademii Górniczo - Hutniczej, posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości, rozpoczęłam pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami w firmie JKMK Nieruchomości w 2012 roku,  kolejnym etapem w moim życiu było otwarcie własnego biura nieruchomości i w nim realizowanie siebie i wykorzystywanie wcześniej zdobytej wiedzy. Jako właściciel staram się być wzorem, mentorem, ale przede wszystkim przyjacielem.